Baltijas līgas spēle volejbolā. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - "Ezerzeme/DU "

Pēc vakar izcīnītās vērtīgās 3-1 uzvaras pār Jēkabpils Lūšiem, šodien RTU/Robežsardze/Jūrmala volejbolistus gaidīja it kā vieglāks pretinieks - Ezerzeme/Daugavpils Universitāte. Kā nekā RTU ir trešie, bet daugavpilieši – sestie, un abas komandas šķīra 12 punkti. Tomēr laukumā viss izvērtās citādi. Latgalieši negrieza ceļu mājiniekiem un ar labu bloku uzvarēja pirmo setu 25-20. Otrajā setā pēc līdzīgā sakuma rezultāts sāka strauji augt viesu labā līdz sasniedza 21-12. Tad 6 punktus pēc kārtas guva Robežsardze, radot kaut nelielu intrigu. Tomēr galotnē uzvaru setā ar 25-20 guva Universitātes volejbolisti. Trešais sets izvērtās līdzīgs iepriekšējam. Jūrmalniekiem nelīdzēja ne pusminūtes pārtraukumi, ne spēlētāju maiņas. Acīmredzami pietrūka svaiguma pēc vakardienas spēles. Pie tīkla – uzbrukumā un blokā saimniekoja latgalieši. Atkal seta beigās viesi mazliet zaudēja koncentrāciju. Tas ļāva RTU gūt punktus, taču tik un tā uzvaru setā ar 25-22, bet visā mačā ar 3-0 svinēja Ezerzemes volejbolisti.

Intervija - Andris Širjakovs, “Ezerzeme/DU” volejbolists

Uzvara ļāva Ezerzemes komandai pakāpties uz 5.vietu, bet Robežsardze saglabā 3.pozīciju.