Latvijas handbola Virslīga. "ASK/Zemessardze/LSPA" - HK "Vaiņode"

Latvijas handbola Virslīgā sekmīgi turpina spēlēs ASK/Zemessardze/LSPA handbolisti, kas šodien tika pie uzvaras mačā pret Vaiņodes komandu. Lai arī viesi atrodas tuvu tabulas apakšai, spēles sākumā ASK pret viņiem klājās ļoti grūti. Vaiņodes handbolisti ātri ieguva vadību 5-1, tad 10-7, un laukuma saimnieki bija spiesti palūgt minūtes pārtraukuma. Pamazām ASK iespēlēs un puslaika beigās vispirms viesus panāca, bet līdz pārtraukuma ieguva vadību ar 16-14. Otrajā spēles daļā jau kurzemnieki mocījās ar vārtu gūšanu, bet mājiniekiem ar to nebija nekādu problēmu, it īpaši Robertam Rancānam, kurš visā mačā guva 12 vārtus. Kad rezultāts kļuva 30-20 ASK labā, viss bija izšķirts. Spēles pēdējās sekundēs Mārtiņš Sūnaitis par prieku komandas biedriem guva 40 vārtus, un ASK guva pārliecinošu uzvaru pār Vaiņodi ar 40-25.

Intervija - Roberts Rancāns, “ASK/Zemessardze/LSPA” handbolists

Panākums ļauj ASK/Zemessardze/LSPA handbolistiem kļūt par vienīgajiem turnīra līderiem. Bet Vaiņodes vienība ar Ludzas Latgols dala 5.-6.vietu tabulā.