Baltijas līgas spēle basketbolā sievietēm "BJBS Rīga juniores/LU" - "RSU"

Pēc valstsvienību pauzes – Baltijas sieviešu basketbola līga atsākās ar “BS Rīga/ “Juniores”/LU” dueli pret Rīgas Stradiņa Universitāti. Principiāla spēle abu komandu galvenajiem treneriem, kuri trenē arī Latvijas U20 un U16 izlases – Aigars Nerips pret Matīsu Rožlapu. Spēles līdzvērtīgākā ceturtdaļa izvērtās otrā, kurā juniores atsevišķi ņemot uzvarēja ar 19:18 un samazināja deficītu līdz -7. Tomēr otrajā puslaikā studentu pieredze un meistarība uzvaras kausus objektīvi nosvēra par labu RSU. Produktīvs sniegums vēl nesen valstsvienībā izsauktajai Luīzei Šeptei – 12 punkti un 10 atlēkušās bumbas, bet uzvaru ar 23 punktiem kaldināja Evelīna Otto.

Intervija - Evelīna Otto, “Rīgas Stradiņa Universitātes” uzbrucēja

Juniores piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas, bet RSU izcīnīja piekto uzvaru tikpat spēlēs un pakāpās uz 5. vietu līgas kopvērtējumā.