Latvijas sieviešu handbola virslīga. "REIR / Dobele" SS - SK "Latgols"

Latvijas sieviešu virslīgas turnīrā pārliecinošās līderes Ludzas “Latgols” handbolistes šodien viesos sagaidīja nopietns pārbaudījums – “REIR Dobele”. Lai arī zemgalietes tabulā atrados necilajā 5.vietā un atpalika no ludzānietēm par 10 punktiem, tas bija mānīgs iespaids, jo “REIR Dobele” komanda bija aizvadījusi tikai četras spēles. Tā pirmajā puslaikā visu laiku vadībā bija mājinieces. Maksimālais pārsvars 5 vārti. Tomēr, atpūtā ejot, vairs tikai 22-21 dobelnieču labā.

Otrajā puslaikā latgalietes ātri panāca izlīdzinājumu. Kādu laiku valdīja līdzsvars, bet tad jau uzbrukumos labāk veicās “Latgols” handbolistēm, kuru rindās īpaši izcēlās Laura Rutkovska un Linda Krole. Ludzānietes pārsvaru nosargāja un izcīnīja uzvaru ar 45-41. Šķiet, ka pirmo reizi Latvijas sieviešu virslīgā abas vienības spēlē pārsniedza 40 vārtu robežu.