Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēle BK "Ogre" - "Tartu Universitāte"

Spēles pirmos septiņu punktus guva Nikolaja Mazura trenētā Tartu Universitāte. Ogre nesalūza un līdz ceturtdaļas izskaņai spēja pārņemt vadību un šādi arī iesākt otrās desmit minūtes. Tam sekoja pirmais nopietnais spēles lūzums. Tartu veica 13:2 izrāvienu. Iegūto pārsvaru Igaunijas komanda ieguva un nosargāja pateicoties gandrīz divas reizes labākai metienu precizitātei, salīdzinot ar pirmo ceturtdaļu. Ulda Švēdes trenētā Ogre pēc pārtraukuma uzlaboja savu spēli uzbrukumā un atjaunoja pārsvaru. Tomēr atlikušajā laikā Tartu uzbrukums ņēma virsroku, ko nespēja apturēt mājinieki. Zaudējums ar 75:86 Ogrei rezultatīvākais ar 18 punktiem Renārs Magone.

Intervija - Renārs Magone, BK “Ogre” uzbrucējs

Ogrei šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas. Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā Ogre šobrīd atkāpusies uz devīto vietu.