Baltijas kauss futbolā U21 Latvija - Igaunija

Aleksandrs Basovs cīņā pret Igauniju sniegainos apstākļos priekšējā līnijā laukumā sūtīja Norvēģijas augstākajā līgā spēlējošo Eduardu Daškeviču un Latvijas čempiones Valmieras uzbrucēju Lūkasu Vapni. Viņi arī noorganizēja labāko vārtu gūšanas iespēju Latvijas komandai. Igauņi atbildēja ar vairākām iespējām no vārtu priekšas. Bet puslaika pēdējā minūtē pēc Kristiāna Kaušeļa piespēles pa vārtiem sita Vapne, igauņu aizsargs izsita bumbu no vārtiem, bet tiesneši lēma, ka vārti ir gūti. Latvija vadībā ar 1-0. Pēc pārtraukuma, protams Igaunija metās atspēlēties, bet savu labāko iespēju nespēja izmantot. Lielisku solo reidu ar precīzu sitienu neprata noslēgt Kristofers Rēķis līdz ar to Latvijai uzvara ar 1-0.