Latvijas hokeja Virslīgas spēlē "Dinamo Riga" papildlaikā pieveic HS "Rīga"

Pēc starptautiskās izlašu pauzes vietējos hokeja laukumos atgriezies Latvijas čempionāts. Hokeja skola Rīga savā laukumā uzņēma Rīgas Dinamo hokejistus. Iepriekšējie divi dueļi noslēgušies ar sīvu dinamiešu panākumu papildlaikos, abās spēlēs ar 3:2.

Līdz pirmās trešdaļas pusei spēle ritēja praktiski tikai mājinieku aizsardzības zonā. Devītajā minūtē pēc Edija Brahmaņa izpildītā metiena ripa trāpīja pa vārtu stabu. HS Rīga spēlētājiem bija iespēja arī spēlēt vairākumā, bet tā netika izmantota. Pirmās 20 spēles minūtes noslēdzās bez vārtiem.
Otrais periods nesa krietni aizraujošākus notikumus. Abas komandas apmainījās ar vārtu gūšanas iespējām. Mājinieku vārtos pārliecinošs bija Jānis Fecers. HS Rīga bija iespēja atklāt rezultātu - tā netika izmantota. Pirmos vārtus guva dinamieši precīzs bija Dominiks Matoņaks. Trešajā periodā mājinieki izlīdzināja rezultātu, Markuss Diške bija vārtu autors. Sekoja papildlaiks, kur precīzs  uzvaras metiens padevās Sandim Grīnbergam.