Latvijas – Igaunijas basketbola līga. LU - BK "Valmiera"

0.0

Latvijas Universitātes un Valmiera Glass spēlē favorīti bija mājinieki. Tomēr pirmajā ceturtdaļā no tā gan nekas nebija jūtams. Abas vienības mocījās ar metienu precizitāti, to pavadīja arī saspēles kļūdas. 13-13 pēc desmit minūtēm izteica visu. Studenti situāciju strauji uzlaboja otrajā ceturtdaļā, kad pēc trāpīgu tālmetienu sērijas ātri ieguva +10. Atpūtā ejot, jau tablo rādīja 35-23 Universitātes labā. Otrā puslaika sākumā mājinieki ieguva jau +20. Cīņas liktenis bija izšķirts. Turpinājumā valmierieši joprojām bumbu grozā meta reti, bet studenti to tikai izmantoja un rezultāta starpība tikai auga. Pēdējā ceturtdaļā jau tika sasniegts maksimums 43 punktu starpība. Bet beigu iznākums 100-60 Latvijas Universitātes labā. Uzvarētājiem visvairāk 20 punktus guva Reinis Avotiņš

Intervija - Reinis Avotiņš, LU centrs spēlētājs

Latvijas Universitātei tas ir otrais panākums 4 aizvadītajās spēlēs, bet valmieriešiem jau 4 zaudējums tikpat cīņās.