Mājās atgriežas augsto rezultātu BMX Pasaules kausā sasniegusī Stūriška

Pēc tiešām teicamās sezonas mājās no Kolumbijas atgriezusies jaunā pasaules kausa uzvarētāja BMX Veronika Monika Stūriška. Ar viņu tikās Lotārs Zariņš.

Veronikai Monikai Stūriškai ovācijas veltītas par uzvaru Pasaules kausa kopvērtējumā dāmām U23 grupā. Toties Stūriška panākumu sasniedza 16 gados starp konkurentēm, kas ir sešus gadus vecākas. Pēdējo reizi tik augstu rezultātu starp latviešiem Pasaules kausā sasniedza Māris Štrombergs.

Intervija - Veronika Stūriška, BMX Pasaules kausa uzvarētāja U23 grupā

Lidostā Stūrišku sagaidīja kluba biedri no Smiltenes “Silvas ziķeri”. Īpaši sirnsīga tikšanās bija ar mammu, viņa bija lielākais atbalsts sezonas garumā, kā morāli, tā arī vedot meitu no skolas uz treniņiem.

Intervija - Ģirts Kātiņš, BMX treneris

Kā atzina treneris, tad ilgs laiks atpūtai nebūs - vien dažas dienas un jāsāk gatavoties nākamajai sezonai, lai gan sacensību grafiks vēl nav zināms. Treneris uzsver, ka svarīgākais ir ielikt fizisko bāzi nākamajam gadam. Savukārt Stūriška cer, ka skolā nebūs iekavēti daudz mācību darbi. Lielos mērķus kā treneris, tā arī sportiste neatklāj, vien nosaka, lai darbi paši par sevi liek runāt.