среда, 7. декабря

Именины: Dzirkstīte, Anta, Antonija

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Aļona Ostapenko atzīst igaunietes Kanepi pārākumu Tallinā

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā turpinās «WTA 250» turnīrs uz cietā seguma telpās. Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko zaudēja Igaunijas otrajai raketei Kaijai Kanepi - 6:4, 4:6, 0:6. No Tallinas ziņo kolēģis Matīss Timofejevs.

Ostapenko [email protected]ēc iespaidīgās ceļošanas mača sākums Aļonas bija samocīts. Pirmās serves procents bija 50, bet uzbrukuma spēks ļāva turēties spēlē[email protected] tomēr pirmā lauza pretinieces servi…@Bet Aļona skaistā veidš atguva līdzsvaru [email protected]ši tad Ostapenko sajuta spēli un nākamo geimu pārliecinoši uzvarēja ar ļoti spēcīgiem punktus nesošiem [email protected]šķirošajā geimā Aļona turpināja dominēt un pārliecinoši uzvarēja pirmo setu ar [email protected] setu var raksturot kā murgu - igauniete ļoti ātri panāca graujošo 5-0. Aļona turklāt pieprasīja medicīnisko palīdzību. Pēc pārbaudēm latviete turpināja cīņu. Un darīja to fenomenāli uzvarot nākamos 4 geimus. Izglābties gan neizdevās. Kontaveita uzvarēja ar 6-4 un panāca 1-1 pa [email protected]šķirošā seta sākumā atkal dominēja igauniete. Viņa atkal ātri panāca [email protected] šoreiz Aļona nepieprasīja pārtraukumu un arī atspēlēties neizdevās. Mājiniecei uzvara setā ar 6-0 un spēlē ar 2-1.