Aļona Ostapenko atzīst igaunietes Kanepi pārākumu Tallinā

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā turpinās "WTA 250" turnīrs uz cietā seguma telpās. Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko zaudēja Igaunijas otrajai raketei Kaijai Kanepi - 6:4, 4:6, 0:6. No Tallinas ziņo kolēģis Matīss Timofejevs.

Ostapenko Kanepi@Pēc iespaidīgās ceļošanas mača sākums Aļonas bija samocīts. Pirmās serves procents bija 50, bet uzbrukuma spēks ļāva turēties spēlē.@Kanepi tomēr pirmā lauza pretinieces servi…@Bet Aļona skaistā veidš atguva līdzsvaru 4-4.@Tieši tad Ostapenko sajuta spēli un nākamo geimu pārliecinoši uzvarēja ar ļoti spēcīgiem punktus nesošiem sitieniem.@Izšķirošajā geimā Aļona turpināja dominēt un pārliecinoši uzvarēja pirmo setu ar 6-4.@Otro setu var raksturot kā murgu - igauniete ļoti ātri panāca graujošo 5-0. Aļona turklāt pieprasīja medicīnisko palīdzību. Pēc pārbaudēm latviete turpināja cīņu. Un darīja to fenomenāli uzvarot nākamos 4 geimus. Izglābties gan neizdevās. Kontaveita uzvarēja ar 6-4 un panāca 1-1 pa setiem.@Izšķirošā seta sākumā atkal dominēja igauniete. Viņa atkal ātri panāca 5-0.@Bet šoreiz Aļona nepieprasīja pārtraukumu un arī atspēlēties neizdevās. Mājiniecei uzvara setā ar 6-0 un spēlē ar 2-1.