воскресенье, 4. декабря

Именины: Baiba, Barba, Barbara

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Biļešu tirdzniecības uz pasaules čempionātu hokejā Rīgā jaunā stratēģija

Jau nākamā gada maijā Latvijā un Somijā norisināsies Pasaules čempionāts hokejā, šodien līdzjutēji var sākt pieteikties biļetēm uz spēlēm, sistēma pietiekami sarežģīta un arī dārga, cik līdzjutējiem varētu izmaksāt Latvijas spēļu apmeklēšana skaidro Andris Auziņš.

Biļešu tirdzniecība uz pasaules čempionātu hokejā Rīga būs neierasta – no šodienas līdzjutējiem no visas pasaules ir iespēja pieteikties uz biļetēm un cerēt, ka viņu vārdi būs starp laimīgajiem, kuri pēc izlozes varēs iegādāties reālu biļeti. Cenas uz Latvijas spēlēm ir dārgas – dienas biļete, kad līdzjutējs var doties arī uz citām tās dienas spēlēm būs no 140 līdz pat 325 eiro, bet vēlāk varēs iegādāties atsevišķas biļetes uz noteiktu Latvijas spēli sākot no 89 EUR. Šādas biļetes gan būs ļoti ierobežotā skaitā.

Somiem biļetes uz savām spēlēm Tamperē būtībā sanāk lētākas – somi pat diferencē bērnu biļetes. No 5 līdz 12 gadiem lētākās dienas biļetes iekļaujot Somijas spēli varēs iegādāties tikai par 35 EUR, bet pieaugušie no 57 EUR Latvijā nebūs pat ģimeņu biļetes.

Intervija - Edgars Buncis, Pasaules čempionāta organizatoru komitejas vadītājs

Federācijas biznesa plānā 90% no ienākumiem plānoti tieši no biļetēm, bet pašai federācijai vēl jāmaksā arī pusmiljons eiro licences maksājums, lai Latvijā čempionātu vispār varētu rīkot. Ierasti to sedz Izglītības un zinātnes ministrija.

Intervija - Edgars Buncis, Pasaules čempionāta organizatoru komitejas vadītājs

Pasaules čempionāts sāksies 12.maijā – Rīgas grupā izdevies ASV samainīt pret Čehiju cerot, ka uz Rīgu atbrauks tūkstoši čehu līdzjutēju.