Latvijas futbola Virslīga "Riga FC" - FK "Liepāja"

Šī bija komandu ceturtā savstarpējā spēle. Iepriekš divreiz uzvarēja kurzemnieki, bet vēlviens mačs beidzās neizšķirti. «Riga FC» turpina dzīties pakaļ līderei Valmierai, atpaliekot par 7 punktiem, bet Liepāja no 3. vietu ieņemošās RFS atpaliek par sešiem punktiem. Abām komandām sākumsastāvā pa 3 izmaiņām.

Maču daudz apņēmīgāk sāka «Riga FC». Brazīlis Aurelio spēcīgi piespēlēja gar vārtiem, bet Portugālis Migels ieraidīja bumbu savos vārtos. Mājinieki vadībā ar 1-0. Arī turpinājumā daudz kvalitatīvāk uzbruka rīdzinieki. Bet FK «Liepāja» skaistāko epizodi puslaikā nepārvērš vārtu guvumā.

Pēc pārtraukuma neveiksmīgi vārtos nospēlēja liepājnieks Krišjānis Zviedris un no vārtu priekšas 2-0 «Riga FC» labā panāca argentīnietis Toress. Lai arī uz maiņu laukumā nākušie Strumija un Brlakovičs Liepājas spēli padarīja labāki, intrigu viņi nespēja atjaunot.

«Riga FC» pelnīta uzvara ar 2-0.

Intervija - Raivis Andris Jurkovskis, “Riga FC” aizsargs

Pateicoties uzvarai, rīdzinieki līderei Valmierai pietuvojušies līdz 4 punktu atstatumam. FK «Liepāja» ir drošā 4. pozīcijā.