Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem. Latvija – Igaunija

Latvijas vīriešu izlase, kas pulcējusies teju spēcīgākajā sastāvā, pārbaudes spēlē Arēnā Rīgā šovakar tiekas ar Igauniju.

Spēli ļoti aktīvi iesāka Latvijas komanda, ātri iegūstot vadību ar 9:3. igauņi gan ātri atguvās un drīz vien panāca izlīdzinājumu 12:12. Pēc tam atkal vadībā nonāca Latvijas basketbolisti, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar sešu punktu pārsvaru 21:15. Turpinājumā rezultatīvi darbojās Kristaps Porziņģis un mūsu komanda panāca +9 26:17, tomēr igauņi tālāk atrauties neļāva un turējās dažu punktu attālumā. Tiesa pretinieki daudz pārkāpa noteikumus pret Porziņģi, kurš pirmajā puslaikā izpildīja 11 soda metienus, desmit no tiem realizēja un nospēlētajās 12 minūtēs kopā guva 16 punktus. Atpūtā ejot 48:41 Latvijas izlases labā.