Latvijas kausa fināls basketbolā 3x3

Ventspilī noslēgusies Latvijas kausa izcīņa 3x3 basketbolā. Līdz finālam ļoti pārliecinoši aizkļuva galvenie favorīti – komanda Rīga, kuras rindās šajā turnīrā startēja Edgars Krūmiņš, Artūrs Ausējs, Mārtiņš Šteinbergs un Agnis Čavars. Izšķirošajā mačā Rīga basketbolistiem ļoti sīvu konkurenci sastādīja komanda Priecīgus!, kurā spēlēja Rendijs Feikners, Artūrs Grīnbergs, Kārlis Apsītis un Reinis Avotiņš. Priecīgus visu laiku atradās vadībā, izcīnīja skaistu uzvaru ar 21:17 un ieguva galveno balvu. Latvijas kausa ieguvēji nopelnīja arī ceļazīmi un apmaksātu braucienu uz FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres septīto posmu septembra beigās Nīderlandes pilsētā Utrehtā. Sieviešu turnīrā trīs komandu konkurencē par Latvijas kausa ieguvējām kļuva RSU basketbolistes, kuras finālā līdzīgā cīņā ar 17:14 pārspēja Vecrīgas komandu.