Eiropas čempionāts U-18 Regbijā-7

Rīgā divas dienas risinājās Eiropas Trofijas divīzijas čempionāts regbijā – 7, U-18 jauniešu komandām. 12 komandu konkurencē ar divām uzvarām un 1 zaudējumu mūsējie savā grupā bija pirmie. Šodien ceturtdaļfinālā pret Andoru sākums piederēja mūsējiem, 3 piezemējumi un latvieši vadība ar 17-7. Tad sekoja viesu atbilde un otrajā puslaikā rezultāts jau bija 19-17 Andoras labā. Atrisinājums bija pārsteidzošs. Mūsējie ilgi uzbruku, bet punktus liedza gūt pašu kļūdas. Brīdī, kad izskanēja beigu laika sirēna, Latvija ieguva tiesības uz pēdējo uzbrukumu. Tā vietā, lai to uzsāktu, mūsu regbists, domādamas, ka Latvija ir vadībā, izsita bumbu autā, un spēle bija beigusies ar andoriešu gavilēm un priekiem.

Inetrvija - Bruno Osītis, Latvijas U-18 izlases regbists

Mazajā pusfinālā Latvija ar 17-14 pieveica Moldovu, bet mačā par 5.vietu ar 26-0 sagrāva Horvātijas regbistus. Turnīra finālā iekļuva un vietas spēcīgākajā Čempionu divīzijā sev nodrošināja Šveices un Turcijas regbisti.