UEFA Konferences līgas otrā kvalifikācijas kārta "Valmiera FC" - FC "Shkendija"

Šo spēli lielā mērā var dēvēt par jaunības dueli pret pieredzi. Valmieras vidējais vecums ir 21 gads, bet Škendijas 25 gadi.
Tas arī izpaudās laukumā - viennozīmīgs Valmieras pluss bija ātrums - lieliska pāreja uzbrukumā un vairākas vārtu gūšanas iespējas - tās gan palika neizmantotas.
Viesi  iespējas izmantoja daudz rūpīgāk - 9. minūtē Škendija pārsteidza Valmieras vārtsargu Rihardu Matrevicu 1-0 Ziemeļmaķedonijas kluba labā.
Valmiera metās atspēlēties - nopelnīja vairākus stūra sitienus un puslaika izskaņā senegālietis Džibrils Gejs guva vārtus un panāca 1-1.
Škendija 1. puslaika pēdējās sekundēs vēl paspēja norībināt vārtu stabu…

Otrā puslaika ievadā viena uzbrukuma laikā teicamas iespējas bija gan japānim Daisukem Jokotam, gan Raimondam Krolli, bet neviena no tām valmierieši neizmantoja.
Turpinājumā kvalitatīvākus uzbrukumus veidoja viesi, un Sindri Guri perfektu partnera piespēli pārvērta vārtu guvumā, Škendija vadībā ar 2-1.
Valmieras atspēlēšanās mēģinājumiem trūka kvalitātes. Līdz ar to uzvara Ziemeļmaķedonijas komandai 2-1.

Intervija - Jurģis Kalns, “Valmiera FC” galvenais treneris

Uzvarētājs duelī tiks noskaidrots divu spēļu summā. Atbildes mačs Skopjē norisināsies 28. jūlijā.