ceturtdiena, 8. decembris

Именины: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Šķēpmetēji Valmierā aizvada treniņnometni

Nākamnedēļ Amerikas pilsētā Oregonā sāksies Pasaules čempionāts vieglatlētikā. Latviju tajā pārstāvēs 6 sportisti, 4 no tiem šķēpmetēji. Pie 3 šķēpmetējiem treniņnometnē Valmierā viesojās Matīss Timofejevs.

Oregonā Latviju pārstāvēs 6 vieglatlēti. Visi Pasaules čempionātam kvalificējušies Pasaules ranga, ne normatīva ietvaros. Tie ir 400m skrējēja Gunta Vaičule, soļotājs Arnis Rumbenieks un 4 škēpmetēji – Rolands Štrobinders, Patriks Gailums, Līna Mūze un Madara Palameika.

Gailums, Palamieka un Mūze šobrīd aizvada noslēdzošo treniņnometni Valmierā Daliņa stadionā.

Šī ir izlaušanās sezona 24 gadus vecajam šķēpmetējam Patrikam Gailumam. Viņš beidzot labojis personīgo rekordu un 5 no 8 startiem šķēpu raidījis tālāk par 82 metriem – personīgais rekords 83,65m – Pasaules rangā Gailums ir 20.

Intervija - Patriks Gailums, šķēpmetējs

Latvijas vadošā dāmu šķēpmetēja Līna Mūze pasaules rangā ir augstajā 8. vietā. 5 no 7 sezonas sacensībām šķēps lidojis pāri 60 metriem – labākais rezultāts – 62,88m.

Intervija - Līna Mūze, šķēpmetēja

Līna pērn pārtrauca sadarbību ar treneri no Somijas. Tagad viņas treneris ir 2016.g. Eiropas čempions un viņas dzīvesbiedrs Zigismunds Sirmais.

Intervija - Līna Mūze, šķēpmetēja

Šonedēļ šķēpmetēji noslēgs treniņnometni Valmierā, bet uz ASV lielākā daļa komandas dosies nākam otrdien. Pasaules čempionāts Oregonā sāksies 15. jūlijā – to varēsiet vērot LTV7.