Krievijas armija atkal apšauda Odesas apgabalu

Krievijas karaspēks ar raķetēm atkal apšaudījis Odesas apgabalu. Triecienos nogalināti vismaz 10 cilvēkus un daudzi ievainoti.

       Ukrainas Bruņoto spēku operatīvā pavēlniecība “Dienvidi” informē, ka apgabalam tika dots raķešu trieciens no Melnās jūras puses un izmantotas stratēģiskās aviācijas lidmašīnas. Viena raķete trāpīja deviņstāvu dzīvojamā namā, bet otra – kādā atpūtas bāzē. Līdz nakts vidum glābēji nama gruvešos atrada 10 cilvēku mirstīgās atliekas un sniedza medicīnisko palīdzību septiņiem ievainotajiem, tai skaitā trīs bērniem. Turpinās meklēšanas darbi un ugunsgrēka dzēšana namam piebūvētā veikalā. Arī atpūtas namā ir cietušie, un viņu skaitu precizē.

     Vienlaikus Ukrainas spēki guvuši taktisku panākumu Melnajā jūrā, jo Krievija bija spiesta evakuēt savu garnizonu no Čūsku salas. Ukrainas armija šo stratēģiski svarīgo punktu apšaudīja ar raķetēm un artilēriju, tādēļ ienaidnieks ar divām ātrlaivām steidzīgi evakuēja garnizona paliekas. Salā izcēlās ugunsgrēks un bija dzirdami sprādzieni.