Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" 0:2 FK "Auda"

Mettai savu neuzvarēto septiņu spēļu sēriju pārtraukt palīgā atgriezās galvenais treneris Andris Riherts, kurš Mettu iepriekš trenēja kopš komandas debijas Virslīgā. Riherta atgriešanās pie komandas stūres spēlē pret Audu neko būtisku nemainīja – puslaikā Audai vairākas labas epizodes, par spīti tam, ka vairākus ķekavnieku šīssezonas līderus savā komandā atgriezusi bagātā Riga FC. Bet spēles rezultāts mainījās puslaika izskaņā, kad Auda nopelnīja iespēju sist 11 metru soda sitienu – 1:0 par labu Audai.

Otrajā puslaikā Auda neizmantoja fantastisku iespēju dubultot pārsvaru, divreiz savu komandu glāba mettietis Jānis Beks. Spēles izskāņā bumba arī brīnumaini neatrada vietu vārtos pēc Mettas uzbrukuma, bet pēdējais vārds tomēr Audai, pēc Ulimbaševa vārtiem ķekavnieki varēja varēja atviegloti uzelpot – arī bez iepriekšējiem līderiem trešā uzvara pēdējās četrās spēlēs – 2:0.

Intervija - Aleksejs Saveļjevs, FK “Auda” pussargs

Pēc 19. kārtas piektās vietas īpašniece Auda atjauno trīs punktu pārsvaru pār tuvāko sekotāju Daugavpili! Līdere ar 15 uzvaru sēriju ir Valmiera!