sestdiena, 8. oktobris

Именины: Aina, Anete

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Baltijas čempionāta riteņbraukšanā grupas brauciens

Kuldīgā ar Lietuvas un Igaunijas pārstāvju dominanci noslēdzies Baltijas čempionāts riteņbraukšanā grupas braucienā. Labākais no mūsējiem bija Emīls Liepiņš. No Kuldīgas ziņo mūsu korespondents Normunds Melderis.

Elites grupai, bet uz starta stājās 78 riteņbraucēji no 3 Baltijas valstīm, bija jāpieveic 160 kilometri. Praksē tas nozīmēja vispirms divus 40 kilometrus garus apļus pa Kuldīgas novadu līdz Snēpelei, bet pēc tam otrajā daļā 8 desmit kilometrus gari apļi pa Kuldīgu. Pirmajā distances daļā izveidojās 5 riteņbraucēju līderu grupa, kurā ietilpa 4 igauņi un mūsu Mārtiņš Pluto. Līderu pārsvars pār pamatgrupu sasniedza minūti n 40 sekundes. Tomēr viņu pārsvars sāka dilt, un jau Kuldīgas 3.aplī līderi tika panākti. Turpinājumā apmēram 20 riteņbraucēju grupa vēlreiz sadalījās un izveidojās līderu 9-nieks. Viņu vidū Emīls Liepiņš, Andžs Flaksis un Pauls Rubenis Tā tas turpinājās līdz pat finišam. Beigu spurtā pārāks izrādījās Venantāns Lašins no Lietuvas. Otrais bija igaunis Mihkels Raims, bet trešais viņa tautietis Sims Kiskonens. Labākais no mūsējiem Emīls Liepiņš finišēja 6-ais, bet tik un tā Latvijas čempiona tituls bija rokā. Sudraba Latvijas vērtējumā Flaksim, bet bronza Rubenim.

Intervija - Emīls Liepiņš, Latvijas čempions riteņbraukšanā

Sieviešu grupas braucienā pirmā bija lietuviete Rasa Leleivīte, otrā Itālijas latviete Anastasija Karbonari. Latvijas čempionātā otra bija Dana Rožlapa, bet treša Lija Laizāne.

© 2022 LSM.LV Полное или частичное использование любых материалов допускается только с разрешения редакции LSM.LV
Сообщить об ошибке: [email protected]