Pārbaudes spēle basketbolā U20 sieviešu izlasēm Latvija - Lietuva

Gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram Latvijas U-20 meiteņu izlase sekmīgi aizvadījusi divas pārbaudes spēles ar Lietuvas izlasi. Vakar mūsu vienība uzvarēja ar 13 punktu pārsvaru, bet šodien lietuvietes tika pārspētas vēl pārliecinošāk. Pats spēles sākums neko tādu nesolīja un vadībā pat bija viešņas. Tikai otrajā ceturtdaļā izdevās pārņemt vadību un puslaiks beidzas 30-23 Latvijas labā. Trešajā ceturtdaļā, plaši variējot ar sastāvu un spēlējot krietni ātrāk par Lietuvas basketbolistēm, mūsējās panāca jau plus 20, bet pēdējās 10 minūtēs pārsvars jau tuvojās 30 punktu atzīmei. Galarezultāts 72-45. Mūsējo rindās visvairāk 13 punktus guva nesen ar Spānijas Sansevastjanas klubu līgumu parakstījusī Vanesa Jasa.

Intervija - Matīss Rožlapa, Latvijas U-20 galvenais treneris

Jau nākamnedēļ Latvijas U-20 izlase dosies uz turnīru Francijā, bet Eiropas čempionāts, kas notiks Ungārijā, sāksies 8.jūlijā. Tur pretiniekos grupā būs Serbijas, Īrijas un Portugāles izlases.