ceturtdiena, 8. decembris

Именины: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Latvijas basketbola valstsvienība aizvada treniņus pirms Serbijas

Basketbola valstsvienībai šajā izlašu logā svarīgākā spēle noteikti būs mājās pret Serbiju, kur lielā mērā izšķirsies Pasaules kausa atlases grupas uzvarētāja. Tiesa pirms tam arī divas pārbaudes spēles pret principiālajiem pretiniekiem lietuviešiem.

Intervija - Dāvis Bertāns, Latvijas basketbola valstsvienības uzbrucējs

Intervija - Dairis Bertāns, Latvijas basketbola valstsvienības kapteinis

Intervija - Luka Banki, Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris

Mēs gribam uzvarēt, vēlamies izcīnīt uzvaru apakšgrupā! Tāpat arī zinām, ka kvalitatīvs sagatavošanās un treniņdarbs dos mums labu ieguldījumu tam Latvijas sastāvam, kas spēlēs pēdējo kvalifikācijas posmu augustā.”

Latvijas sastāvā arī mūsu NBA basketbolists Dāvis Bertāns, serbu basketbols Dāvim ir ļoti labi pazīstams. Ja mūsējie spēs uzvarēt serbus, mūsējiem pavērsies labas iespējas beidzot sasniegt finālturnīru, jo nākamajā turnīra stadijā vasaras beigās laukumā varētu doties arī Kristaps Porziņģis.

Intervija - Luka Banki, Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc piekritu trenēt Latvijas izlasi. Es gribu trenēt pasaules labākos spēlētājus. Bet esmu gatavs strādāt ar jebkuru.”

Intervija - Dāvis Bertāns, Latvijas basketbola valstsvienības uzbrucējs

Latvijas valstsvienībai pārbaudes spēles pret leišiem nākamnedēļ, bet galvenā pasaules kausa atlases spēle 30. jūnijā tepat Arēnā Rīga.