четверг, 6. октября

Именины: Monika, Zilga, Zilgma

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

V.I.P. 6. jūnijs. Pirmais pusfināls

Erudīcijas spēle “V.I.P.” kopā ar vadītāju Uģi Jokstu piedāvā vēl vienu trīs spēļu ciklu, pirms ļauties vasaras pauzei. Veiksmi, intuīciju un prātu gaidāmajās spēlēs daudzinās liela un nopietna erudītu kompānija, kas sadalījusies četrās komandās. Daži no dalībniekiem “V.I.P.” ložā jau pabijuši, arī abi pirmā dueļa kapteiņi Jānis Siliņš un Arnis Lasmanis.

Jānis Siliņš – komandas kapteinis. “V.I.P.” spēlē piedalās jau ceturto reizi. Ir erudīcijas spēļu turnīra “Prāto Grundzālē!” autors un vadītājs. Ikdienā darbojas tūrisma nozarē. Cenšas sekot līdzi ģeogrāfijas un sporta aktualitātēm. Uzskata, ka erudīcijas spēles ir noderīgas ikvienam – gan kā socializēšanās iespēja, gan vienkārši iespēja uzzināt ko jaunu.

Justīne Siliņa – kapteiņa dzīvesbiedre. “V.I.P.” spēlē piedalās pirmo reizi. Kapteiņa labā roka erudīcijas spēļu sagatavošanā un pārbaudīšanā, kā arī uzdevumu labošanā. Ikdienā darbojas banku sektorā, strādā norvēģu valodā. Daudz zina par tautas dejām un latviešu tautiskajām tradīcijām. Patīk būt dabā un ar velosipēdu apceļot Latviju.

Rūdis Rozītis – kapteiņa komandas biedrs erudīcijas spēlēs. “V.I.P.” spēlē piedalās pirmo reizi. Ir fiziski aktīvs cilvēks, kuram patīk laiku pavadīt svaigā gaisā, spēlējot diskgolfu, sportojot, pastaigājoties, taču ikdienā lielu dienas daļu pavada pie datora. Pēc profesijas ir mākoņinženieris, kuru aizrauj kiberdrošība, videospēles, kā arī tehnoloģijas kopumā.


Arnis Lasmanis – komandas kapteinis. Ikdienā strādā telekomunikāciju izbūves uzņēmumā ar projektiem Austrijā. Galvenā ārpusdarba nodarbošanās ir ģimene, biedrība “Mierīga Pierīga” un erudīcijas spēles “Gaujas hiēnu” sastāvā.

Ainārs Feldmanis ir liels puika un triju bērnu tēvs. Piedalās erudīcijas spēlēs “Gaujas hiēnu” sastāvā kopš komandas dibināšanas – konsuls. Šobrīd aizraujas arī ar šahu. Joprojām seko līdzi basketbola norisēm. Ikdienā strādā par datu noliktavas risinājuma arhitektu. Ir studentu korporācijas “Patria” biedrs.

Santa Vintere – jau gandrīz 12. klases absolvente. Kopā ar “Gaujas hiēnām” ir teju trīs gadus. Ikdienā ārpus skolas muzicē gan grupā ar draugiem, gan arī pūtēju orķestrī. Aizraujas ar zīmēšanu, astroloģiju un mazliet arī programmē. Nākotnē vēlas kļūt par kognitīvo zinātnieci.

© 2022 LSM.LV Полное или частичное использование любых материалов допускается только с разрешения редакции LSM.LV
Сообщить об ошибке: [email protected]