CEV U22 Eiropas čempionāta kvalifikācija Latvija - Serbija

Pirms spēles nosacījumi bija itin skaidri – kura komanda uzvar, tā izcīna 1.vietu grupā un nodrošina sev vietu kontinenta finālturnīrā. Zaudētājs un otrās vietas ieguvējs uz to varēja cerēt tikai ļoti pozitīvu papildrādītāju gadījumā. Pirmais sets sākās ar serbu ofensīvu. Ļoti agresīvi servējot un ātri spēlējos uzbrukumā, kas latviešiem sagādāja problēmas, viņi uzreiz ieguva būtisku vadību. Tomēr pamazām iespēlējās arī mūsējie un izlīdzināja rezultātu. Diemžēl seta galotne piederēja viesiem. Latvijai zaudējums ar 20-25. Otrajā setā sižets bija vienmērīgāks – pamatā priekšā serbi, bet latvieši turpat “min uz papēžiem”. Un tā visu setu. Tā beigu daļā sava loma bija mūsējo pašu pieļautajām kļūdām, un atkal neveiksme ar 18-25. Trešajā setā atkal viss ritēja serbu zīmē. Jau samērā drīz viņi ieguva gandrīz 10 punktu pārsvaru. Nekas vairs nemainījās un Latvijas izlasei zaudējums setā ar 15-25, bet visā spēlē ar 0-3.

Intervija - Patriks Pinka, Latvijas U22 volejbola izlases kapteinis

Tas nozīmē, ka 1.vietu grupā iegūst un uz finālturnīru dodas Serbijas izlase, bet Latvijas izlasei šīs cerības nāksies īstenot kaut kad nākotnē, jau citā sastāvā.