Latvijas Basketbola līgas fināls. 4. spēle. BK "Ventspils" - "VEF Rīga"

Latvijas basketbola līgā šovakar ceturtā finālspēle – BK «Ventspils» savā laukumā pret «VEF Rīga». Trešā uzvara vefiešiem 98 -74 un rīdzinieki ir tikai uzvaras attālumā no titula. Visā sērijā kopējais rezultāts līdz šim ir 2-1 vefiešu labā, kuri arī izteikti favorīti šosezon. Tomēr vienu spēli rīdzinieki jau zaudēja.

Šodien pašā sākumā jau vadībā vefieši, ātri vien bija 10 pret 3. Drīz vefiešu pārsvars jau plus 10. Pēc pirmās ceturtdaļas «VEF Rīga» labā 26-18. Pirmā puslaika beigās 46- 42, taču vienubrīd pirms tam vadību jau pārņēma ventspilnieki.

Vēlāk gan krietns atrāviens padevās vefiešiem, pirms beigu ceturtdaļas viņiem jau plus 23 punkti, daudz precīzāki metieni. Vēl dažas minūtes un viss bija skaidrs, BK «Ventspils» diži tuvāk netika un iedzīt neizdevās pat spēles izskaņā.

Pārliecinoša uzvara «VEF Rīga» 98-74. Mādsenam 16 punkti, Zorikam un Gulbim pa 12 punktiem. Sērijā nu ir 3-1 un viens solis līdz titulam.