Latvijas Basketbola līgas fināls. 3. spēle. "VEF Rīga" - BK "Ventspils"

Latvijas Basketbola līgas finālsērijas trešo spēli aizvadījušas VEF Rīga un Ventspils komandas. Pārliecinošu uzvaru ar 89:65 izcīnīja rīdzinieki, sērijā atgūstot vadību ar 2-1.

Pirmajās divās spēlēs katra komanda guva pa uzvarai, bet šīvakara cīņu Olimpiskajā centrā Rīgā labāk sāka ventspilnieki, kuri pirmo ceturtdaļu noslēdza savā labā ar 23:19. Otrajā ceturtdaļā vaību pārņēma laukuma saimnieki, kuri pēc pirmā puslaika ieguva 9 punktu pārsvaru 46:37. Pēc pārtraukuma ventspilnieki vienubrīd spēja samazināt rezultāta starpību līdz diviem punktiem, bet turpinājumā vefieši pamazām palielināja savu pārsvaru. Pēdējās ceturtdaļas sākumā viesu pretestība bija galā un VEF Rīga izcīnīja uzvaru ar 89:65. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 25 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām bija Reišauns Hemondss, bet 11 punkti Krisstera Zorika kontā.