Latvijas vīriešu volejbola izlase aizvadījusi pirmo treniņu jaunā galvenā trenera Mihala Gogola vadībā

Jaunais Latvijas valstsvienības galvenais trenris polis Mihals Gogols pāris mēnešus vērojis latviešu spēlētājus klubos un ticies privāti, bet treniņos Gogols mūsējos redz pirmo reizi, valstsvienība jau maija beigās sāks savu kampaņu Eiropas Zelta līgā. Tas Gogolam būs pirmasi turnīrs ar Latvijas valstsvienību.

Intervija - Mihals Gogols, Latvijas volejbola valstsvienības galvenais treneris

“Galvenais uzdevums ir salikt spēlētājus vienā katlā. Jo dažiem no viņiem sezona beidzās pirms nedēļas, dažam pirms mēneša. Gatavība ir dažāda, jo daži spēlēja visu sezonu, daži tikai pusi. Šajā posmā ir jāatrod balanss, lai visi būtu formā.”

Intervija - Toms Švans, Latvijas volejbola valstsvienības 1. temps

Gogols no Polijas nolīdzis arī fiziskās sagatavotības treneri Andžeju Zahorski, pieredzējušais treneris strādājot klubos izcīnījis vairākus titulus.

Intervija - Mihals Gogols, Latvijas volejbola valstsvienības galvenais treneris

“Viņš strādāja arī Belgorodā, viņš ļoti labi pazīst Latvijas Borisu Kolčinu. Viņam ir liela pieredze arī trenēt ārzemēs strādājot kopā ar daudziem treneriem. Viņa pieredze volejbolā ir vismaz 15 gadi.”

Valstsvienības treniņos nākamnedēļ pievienosies vēl vairāki pieredzējušie volejbolisti. Bet mūsu jaunais talants Kristers Dardzāns titulētās Perudžas sastāvā turpina cīņu par pasaules spēcīgākā nacionālā čempionāta titulu Itālijā un izlasei pievienosies vien pēc finālsērijas.