Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

Valmiera nevarēja atļauties zaudējumu, jo no līderes RFS atpalika par 8 punktiem. Neveiksmes gadījumā cīņa par zeltu viņiem kļūtu gandrīz nereāla. Valmieras komandai pēc zaudējuma Riga FC sākumsastāvā 4 izmaiņas - uz soliņa atstāts arī ierastais kapteinis Raimonds Krollis. Spēli labāk sāka valmierieši - viņiem padevās pāris tālšāvieni. RFS gan padevās labs pretuzbrukums un ļoti neveikli nospēlēja Valmieras aizsargs kamerūnietis Dava. Viņš bumbu raidīja savos vārtos - RFS priekšā 1-0. Vidzemnieki metās atspēlēties - viņiem padevās labs stūra sitiens - otrajā stāvā veiklākais bija senegālietis Sovs, kurš izlīdzināja rezultātu 1-1. Pēc pārtraukuma piesardzīgs futbols, aktīvs bija uz maiņu laukumā nākušais Renārs Varslavāns. Izskaņā gan izmisīgi pēc vārtu guvuma dzinās vidzemnieki - viņi tika atalgoti par centību vārtu priekšā labi spēlēja senegālietis Džibrils Gejs, kurš panāca 2-1 Valmieras labā. 

Kompensācijas laikā RFS bija lieliska iespēja izraut neizšķirtu, Elvis Stuglis no pašas vārtu priekšas izdarīja spēcīgu sitienu, bet Valmieras vārtsargs Rihards Matrevics spēja noreaģēt – atvairīja sitienu un ļāva valmieriešiem svinēt uzvaru ar 2-1. 

Intervija - Rihards Matrevics, “Valmiera FC” vārtsargs

Pateicoties uzvarai Valmiera atpalicību no līderes RFS sadeldējusi līdz 5 punktiem un joprojām ieņem trešo vietu tabulā.