Latvijas hokeja Virslīga. HK "Prizma" - HK "Liepāja"

Turnīra tabulas 6. vietas īpašniece Rīgas “Prizma” savā laukumā uzņēma šī brīža 3. pozīcijā esošo HK “Liepāja”. Pirmajā savstarpējā spēlē kurzemnieki bija pārāki ar 5-2.

Pirms šī vakara spēles Liepāja papildināja sastāvu ar Verneru Egli, kurš sezonu iesāka Zviedrijas trešajā līgā.

Sākumā nospiedošs pārsvars liepājniekiem – vārtus gan viņi guva spēlējot mazākumā, kad Prizmas paviršību precīzā metienā pārvērta 19 gadīgais lietuvietis Eimants Noreika.

Pēc pārtraukuma Renārs Kamergrauzis spēja panākt 2-0 Liepājas labā. Bet tad laukumā sākās asa, pat rupja spēle – līdz spēles beigām tika noraidīts Kurzemes kluba uzbrucējs Klāvs Plānics. Prizma gan nespēja izmantot 5 minūšu vairākumu... Perioda izskaņā liepājnieki paspēja nerealizēt soda metienu. Un abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Pēc 40 minūtēm Liepāja vadībā ar 3-1.

Noslēdzošajā periodā Liepāj pielika punktu spēlei ar diviem skaistiem vārtu guvumiem – vispirms izcēlās Rihards Ričards Fomins, bet pēc tam Renārs Kamergrauzis. Viņam 2 gūti vārti spēlē un kurzemniekiem uzvara ar 5-1.

Intervija - Renārs Kamergrauzis, HK “Liepāja” aizsargs

Pēc šīs uzvaras Liepāja nostiprinājusies 3. pozīcijā, bet Primza joprojāsm ir 6.