Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Metta"

Šī mača liktenis šķiet krietni svarīgāks bija uz medaļām pretendējošo Riga FC futbolistiem, kamēr Mettas vienība atrodas ļoti stabilā 7.pozīcijā. Lai arī pirmajās 10 minūtēs vairāk bumbu kontrolēja Mettas spēlētāji, jau pirmais pretinieku nopietnais uzbrukums beidzās ar to, ka Jurijs Vakuļko vadībā izvirzīja Riga FC. Otrā puslaika sākumā otro dzelteno kartīti, kas pārvērtās sarkanajā nopelnīja Aksels Oskars Andresons, un Rīgas klubs palika mazākumu. Jau pēc 2 minūtēm skaitlisko vairākumu izmantoja Mettas futbolists Gļebs Kļuškins, kurš, veikli nospēlējot soda laukumā panāca izlīdzinājumu. Turpinājumā sekoja līdzvērtīga spēles un katrai no komandām bija 2-3 izdevības izraut uzvaru. Taču tas nenotika, un cīņa noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 1-1.

Intervija - Iļja Korotkovs, FK Metta pussargs

Neizšķirts vēl vairāk samazināja Riga FC kluba izredzes atkārtoti izcīnīt valsts čempionu titulu.