Eiropas čempionāts volejbolā. Igaunija - Latvija

Latvijas vīriešu izlase Eiropas čempionāta finālturnīra pirmajā spēlē Tallinā tiekas ar mājiniekiem igauņiem. Pēc diviem setiem mūsu komanda ir vadībā ar 2:0.

Latvijas volejbolisti, kuri Eiropas čempionāta finālturnīrā atgriežas pēc 26 gadu pārtraukuma, spēli iesāka pārliecinoši, ātri iegūstot piecu punktu pārsvaru 9:4, vēlāk 12:7. Laukuma saimnieki gan ātri atguvās, un drīz vien panāca izlīdzinājumu 13:13. Tālāk cīņa ritēja punkts punktā, bet seta galotnē ar 25:23 pārāki bija Latvijas volejbolisti. Otrā seta sākumā Latvijas komanda demonstrēja vēl pārliecinošāku sniegumu nekā pirmajā – gūstot sešus punktus pēc kārtas, mūsējiem septiņu punktu pārsvars 13:5. Seta galotnē Latvijai vairākas kļūdas, Igaunijas komanda pamanījās atspēlēt trīs setbumbas, tomēr mūsu volejbolisti noveda līdz uzvarai arī otro setu 25:22.