Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Liepāja"

Šīs dienas mača laukuma tikās tabulas kaimiņi – rīdzinieki ieņēma trešo, bet viesi ceturto vietu. Visu laiku ritēja absolūti līdzīga cīņa ar samērā maz vārtu gūšanas iespējām. Pirmajā puslaikā pat labākas izdevības radās liepājniekiem. Izcilākais moments radās Milanam Mirosavļevam, kurš izgāja viens pret vienu ar Robertu Ozolu, taču duelī pārāks bija vārtsargs. Rīdzinieki atbildēja ar Vladimira Kameša bīstamu sitienu. Otrajā puslaikā izdevību bija vēl mazāk, tomēr vienu no tām izmantoja “Liepājas” futbolisti. Mārtiņš Ķigurs izdarīja centrējamu, ko ar sitienu vārtos noslēdza Mihails Gordeičuks. Līdz spēles beigām bija atlikušas 20 minūtes, tomēr Rīgas klubam šajā laikā atspēlēties tā arī neizdevās. Līdz ar to uzvaru ar 1-0 svinēja “Liepājas” futbolisti. Kurzemniekiem uzvara ļāva panākt Rīgas klubu punktu ziņā. Tiesa, liepājnieki ir aizvadījuši trīs spēles vairāk nekā rīdzinieki.