Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - "Valmiera FC"

Iepriekš šosezon abas komandas bija tikušās 2 reizes. Vienreiz spēlēts neizšķirts un viena uzvara Valmierai. Šovakar Daugavas stadionā dominēja vidzemnieki. Pirmajās 9 mača minūtēs divreiz rezultatīvi piespēlēja bijušais mettietis Raimonds Krollis un divus vārtus guva senegālietis Sovs. Valmiera priekšā 2-0. No sākuma šoka mettieši īsti neatguvās. Vien Kristers Lūsiņš centās saasināt notikumus Valmieras soda laukumā. Vidzemnieki atbildēja identiskā stilā kā sāka, Krollim divas rezultatīvas piespēles. Vārtu guvumi senegāliešiem Ndojem un Sovam. Sovam hattrick un jau 10 vārtu guvumi Virslīgā. Valmiera vadībā ar 4-0.

Pēc pārtraukuma vidzemnieki samazināja apgriezienus. Mettai radās iespējas gūt goda vārtus, bet viņi nespēja tās izmantot. Līdz ar to Valmierai ļoti pārliecinoša uzvara ar 4-0.

Intervija - Raimonds Krollis, «Valmiera FC» uzbrucējs

Pateicoties uzvarai Valmiera kļuvusi par Virslīgas līdervienību. Tuvàko sekotāju RFS vidzemnieki apsteidz par vienu punktu, bet rīdzinieki nospēlējuši par 3 mačiem mazāk.