Дуют все!

No 30. aprīļa Latvijas Televīzijas skatītājiem būs iespēja sekot līdzi nopelniem bagātā BBC seriāla “Miesassargs” stāstam. Seriāls, ko pasaulē novērtējuši skatītāji un kritiķi, ir ne vien spraigs trilleris, bet arī risina jautājumus par kontroversiāliem jautājumiem, piemēram, privātās informācijas uzraudzību un šī procesa regulāciju.

Policijas seržants, kara veterāns Deivids Bads novērš terora aktu. Viņa pašaizliedzību novērtē īpašo uzdevumu vienība, un Bads tiek norīkots par valsts sekretāres Džūlijas Montagjū miesassargu. Džūlija ir skandaloza politiķe, kuras lēmumi un spriedumi viņu padara par mērķi uzbrukumiem. Deivida Bada lomu atveido skotu aktieris Ričards Madens, kurš pasaules slavu ieguva ar Roba Starka lomu kulta seriālā “Troņu spēles”, bet par lomu seriālā “Miesassargs” ieguva “Zelta globusu”. Džūlijas lomu atveido britu aktrise un producente Kīlija Houza, ko Latvijas Televīzijas skatītāji ir iepazinuši kā Luisu seriālā “Darelu ģimene”. Seriāls “Miesassargs” Lielbritānijā kļuvis par skatītāko seriālu pēdējo desmit gadu laikā, saņemot dažādus kino industrijas apbalvojumus un nedalītu kritiķu uzmanību. Pēc lomas seriālā pasaules medijos izskanēja ziņa, ka Madens varētu kļūt arī par nākamo Džeimsu Bondu, tomēr viņš pats šīs runas noliedzis.

LTV Filmu iepirkšanas nodaļas vadītāja Zane Valeniece par jauno seriālu pauž, ka seriāla sižeta nepārtrauktā spriedze un lieliskais aktieru darbs, to ierindo britu seriālu kulta statusā. “Lielai daļai LTV skatītāju seriāls noteikti būs lielisks atklājums, ņemot vērā, ka ne visiem Latvijā ir iespēja izmantot “Netflix”. Domāju, ka daudziem mūsu skatītājiem būtiski ir arī tas, ka seriāls būs pieejams ar latviešu valodas tulkojumu, bet tiem, kuri to vēlēsies un viņu TV operators to piedāvā – būs iespēja to vērot oriģinālvalodā,” stāsta Zane. Iegūt vērienīgu un atzītu seriālu pārraides tiesības televīzijām šobrīd kļūst arvien sarežģītāk, jo “pirmā roka” visbiežāk tiek starptautiskajām straumēšanas platformām, piemēram,  “Netflix”, “Amazon Prime Video” un citām. “Ir jāņem vērā, ka tas, cik ātri šāda līmeņa seriāls var nonākt pie televīzijas skatītājiem ir atkarīgs no tā izplatīšanas principa. “Miessasargs” vispirms ekskluzīvi nonāca straumēšanas platformā “Netflix”, un tikai pēc noteikta laika posma tas kļūst pieejams arī televīzijas skatītājiem. “Miesassargs” ir viens no britu pēdējo gadu visveiksmīgākajiem un visvairāk apspriestākajiem seriāliem. Tas ir lielākais britu seriālu hits “Netflix” platformā līdz šim, un ceru, ka to novērtēs arī mūsu skatītāji,” norāda Zane.

Seriāls “Miesassargs” – no 30. aprīļa ceturtdienās 22.10 LTV1 un portālā REPLAY.lv. LTV1 skatītājiem būs iespēja seriālu vērot arī oriģinālvalodā, savukārt  REPLAY.lv katra sērija būs vērojama vēl 7 dienas pēc tās pārraidīšanas LTV1 ēterā.

Коментарии

Категории передач