Невыгодный фитнес

Latvijas Televīzija 62.sezonu atklāj ar vērienīgu, muzikālu šovu “Mana dziesma”! Trīs dāmas un trīs kungi jau no 30. augusta katru svētdienas vakaru pēc “Panorāmas” TV dīvas Dagmāras Legantes un aktiera Intara Rešetina vadībā stāsies aci pret aci “Mana dziesma” spēles laukumā, lai noskaidrotu, kura komanda – sieviešu vai vīriešu – par savām mīļākajām Latvijā radītajām dziesmām zina visvairāk, ir atjautīgāka un asprātīgāka.

“Mana dziesma” ir pozitīva un izklaidējoša spēle, kurā noskaidrosim Latvijā populāru un pazīstamu cilvēku mīļākās Latvijā radītās dziesmas – tās, kuras iedvesmo, palīdz no rītiem pamosties vai tās, par kurām pat tuvākajiem draugiem kauns atzīties, ka patīk. Spēles galvenais mērķis nav vis noskaidrot, kurš ir erudītākais mūzikas jomā Latvijā, bet gan jautri pavadīt laiku kopā un ar prieku izdziedāt mīļākās Latvijā radītās dziesmas.

Desmit nedēļu garumā jūs tiksieties kopumā ar 60 dažādiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem un kopā ar viņiem izjutīsiet spēles azartu minot, spēlējot, zīmējot un izdziedot Latvijā radītas zināmākas un mazāk zināmas dziesmas. Katrai spēlei ir sava muzikālā tēma, piemēram: “Rīta dziesmas” jeb dziesmas, kuras no rītiem palīdz pamosties, “Spilvenā raudamās dziesmas” jeb tās dziesmas, kuras klausāmies tad, kad mums ir salauzta sirds, “Spēka dziesmas” jeb atmodas laika un patriotiskās mūsdienu dziesmas vai “Lipīgās dziesmas” jeb dziesmas, kuras pielīp uz vairākām dienām, un nekas tās nespēj dabūt ārā no galvas.     

Pirmajā spēlē, kuras tēma ir “90-to gadu fenomens mūzikā”, savas attiecības spēles laukumā noskaidros seši Latvijas Televīzijas raidījumu vadītāji. Dagmāras Legantes sieviešu komandā spēlēs Latvijas Televīzijas Dienas ziņu moderatore Sandra Zviedre, “Rīta panorāmas” vadītāja Linda Krūmiņa un raidījuma “4.studija” vadītāja Inese Vaikule. Dāmām pretī stāsies trīs kungi – LTV sporta ziņu cilvēks Reinis Ošenieks, laika ziņu vīrs Toms Bricis un prāta spēles “Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Valters Frīdenbergs.

Lai dalībniekiem nepazustu īstais meldiņš, dziedāt palīdzēs “Mana dziesma” pavadošā sastāva solisti Iluta Alsberga un Daumants Kalniņš, kā arī grupa ģitārista Mārča Auziņa vadībā. Pie bungām Rūdolfs Dankfelds, basu spēlē Toms Poišs, taustiņinstrumentus - Ritvars Garoza.