otrdiena, 9. augusts

Именины: Madara, Genoveva, Genovefa

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

«Путешествуй обдуманно»

12. Saeimas vēlēšanu dienā, 4. oktobrī, LTV1 bijis skatītākais televīzijas kanāls Latvijā, liecina TNS dati. LTV1 kanālā vēlēšanu nakts un diena kopumā bijusi visskatītākā visu Latvijas televīziju kanālu konkurencē - 4. oktobrī LTV1 kanālam veltīti 12.9% skatīšanās laika daļa.

“Pēdējā gada laikā Latvijas Televīzijas izaugsmes rezultāts ir tas, ka mūs, sabiedrisko mediju, skatītāji izvēlas tautai un valstij svarīgos brīžos. Arī reitingi apliecina, ka valstij būtisku notikumu atspoguļošanā skatītāji dod priekšroku sabiedriskajai televīzijai salīdzinājumā ar komerctelevīzijām,” uzskata Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētājs Ivars Belte, papildinot, ka tāda arī ir sabiedriskā medija misija – būt kopā ar valsti svarīgos un nozīmīgos brīžos.

Vēlēšanu naktī uz svētdienu LTV1 piedāvāja tiešraides no partiju birojiem, ekspertu, politiķu un sabiedrības pārstāvju prognozes, kā arī jaunākās ziņas no Centrālās vēlēšanu komisijas. Vēlēšanu nakts pārraidi no pulksten 19:45 līdz 1:18 skatījās 107 tūkstoši skatītāju. Kopējā sasniegtā auditorija, proti, to cilvēku skaits, kas kaut uz minūti skatījās LTV1 kanālu attiecīgajā laika posmā - 476 tūkstoši jeb 24% no visiem televīzijas skatītājiem Latvijā. Savukārt, svētdienas rītā 5. oktobrī LTV1 kanāla Ziņu speciālizlaidumu no pulksten 9:00 līdz 10:04 skatījās 108 tūkstoši skatītāju.

3. oktobra vakarā LTV1 ēterā bija diskusija “12.Saeimas vēlēšanas. Izvēlies nākotni!” ar premjera amata kandidātiem, šo pārraidi no pulksten 21:15 līdz 23:02 skatījās 149 tūkstoši jeb 7.5% no visiem televīzijas skatītājiem Latvijā vecumā no 4 gadiem. Tādejādi LTV1 bija visskatītākās pirmsvēlēšanu debates.

Aizvadītajā nedēļā LTV1 kanālam tika veltīta otrā lielākā skatīšanās laika daļa – 10.60%.

Dati: TNS, TV Metri, 29.09.-05.10.2014

© 2022 LSM.LV Полное или частичное использование любых материалов допускается только с разрешения редакции LSM.LV
Сообщить об ошибке: [email protected]