VK: trūkumi speciālajā izglītībā jānovērš steidzami

Ar filmas “Ghetto Games – tas ir tikai sākums” televīzijas pirmizrādi svētdien, 1. jūnijā, pulksten 19.15, LTV7 raidījums atklās jauno sezonu. Pirmajā “Ghetto Games” sērijā pulksten 20.45 būs redzami skaļākie pasākumi Grīziņkalnā – Ghetto Streetbike Freestyle Austrumeiropas čempionāta 2. posms, Ghetto Games 6. sezonas atklāšana, intervijas ar vadošo sporta veidu pārstāvjiem un Ghetto Alianses dalībniekiem, kā arī citas izklaidējošas rubrikas un interesantākie aizkadri.

LTV7 pirmoreiz piedāvās Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” 2013. gada dokumentālo filmu «Tas ir tikai sākums».”Ghetto Games” ir ne tikai sporta spēles, bet arī vieta, kur ikviens var piepildīt sevi ar krāsainām un pozitīvām emocijām. Tu vari piedalīties konkursos, dejot, izcelties un atbrīvoties, atrodot tajā laimes un prieka devu.

«Ghetto Games» līderis Raimonds Elbakjans atklāj: «Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013. gada sezonas aizvadītajiem notikumiem. Mūsu aktivitāšu ietvaros ikvienu iedrošinām, ka katram no mums ik rītu ir dotas divas izvēles iespējas - celties, doties pēc sasniegumiem un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk. »Ghetto Games" kustība ir par kaislību, par motivāciju augt un attīstīties. Dzīvot ar saukli “Dzīvo dzīvu dzīvi!”.”