Smagai slimības gaitai parasti viens iznākums – nāve

Televīzijas skatītāji, sākot ar Olimpisko spēļu atklāšanu 7. februārī, visvairāk seko līdzi Olimpiskajām spēlēm LTV7 kanālā, izvirzot to par skatītāko kanālu laika posmā no 7. februāra līdz 12. februārim. Skatīšanās laika daļa, kas atvēlēta LTV7 kanālam šajā periodā, ir 17,3%.

Savukārt Soču Olimpisko spēļu atklāšanas dienā 7. februārī skatītākais kanāls bija LTV1, sasniedzot skatīšanās laika daļu 16,8%. 2014. gada Ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju LTV1 kanālā vidēji skatījās 270 tūkstoši skatītāju un LTV7 kanālā vidēji 199 tūkstoši skatītāju. Abos kanālos kopā atklāšanas ceremoniju vēroja 836 tūkstoši skatītāju.

LTV7 demonstrētā olimpiādes programma izraisa televīzijas skatītāju plašu interesi par svarīgākajām bobsleja, skeletona, kamaniņu sporta, biatlona, slēpošanas, daiļslidošanas, kalnu slēpošanas, frīstaila, kērlinga, ātrslidošanas, šorttreka un snovborda sacensībām. LTV7 turpina daudzveidīgi atspoguļot 2014. gada Ziemas Olimpiskās spēles līdz noslēguma ceremonijai, ko tiešraidē LTV1 un LTV7 pārraidīs 23. februārī pulksten 17.50.
 
Spēļu tiešraides, kā arī olimpiskās ziņas un viedokļi ir pieejami īpašā Olimpisko spēļu mājas lapā sabiedrisko mediju ziņu portālā www.lsm.lv/lv/sochi. Šim notikumam speciāli izstrādāta bezmaksas aplikācija Android un iOs operētājsistēmām ļauj lsm.lv video, audio, bilžu un tekstu saturu lasīt arī mobilajos telefonos, kā arī pieteikties Latvijas sportistu rezultātu notifikācijām.