Янис Адамсонс арестован

0.0

Valsts prezidents Andris Bērziņš kļuvis par Latvijas Televīzijas jaunā erudīcijas konkursa „Gudrs, vēl gudrāks« patronu. »Esmu vairākkārt pārliecinājies, ka Latvijā ir ļoti daudz zinošu un gudru jauniešu, kuri var konkurēt un uzvarēt pat pasaules līmeņa zināšanu konkursos. Tādēļ LTV jaunais projekts «Gudrs, vēl gudrāks» būs ļoti vērtīga iespēja visai valstij parādīt gudrākos un talantīgākos skolu jauniešus, kam priekšā vēl daudz uzvaru, iespēju un sasniegumu. Lai veicas!" komentējis Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Jaunā erudīcijas spēle „Gudrs, vēl gudrāks« LTV1 sāksies 10. janvārī, kad par visgudrākā skolēna titulu sacensību sāks 6. klašu skolēni, un attiecīgi jūnija vidū uzzināsim labāko 11. klases skolnieku Latvijā. Kopumā 24 piektdienu vakaros redzēsim, cik talantīgi, atjautīgi un erudīti ir jaunie cilvēki, kuri pēc desmit divdesmit gadiem noteiks lietu kārtību mūsu Latvijā. Katrā spēlē „Gudrs, vēl gudrāks» piedalīsies 12 dalībnieki. Spēles vadītāji  - Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš.

Piesakies LTV mājas lapā http://www.ltv.lv/lv/berniem/gudrs-vel-gudraks/pieteikuma-anketa/ un, iespējams, tieši tu nākamgad sacentīsies par gudrākā skolēna titulu. No 6. klašu skolēniem anketas gaidām līdz 5. decembrim un pārējās vecuma grupas aicinām pieteikties saskaņā ar termiņiem nolikumā http://www.ltv.lv/lv/berniem/gudrs-vel-gudraks/nolikums/.