1941. gada 14. jūnija deportāciju pieminot

Jaunie LTV raidījumi piesaista kultūrā, ārpolitikā un citās tēmās ieinteresētu skatītāju auditoriju

Latvijas Televīzijas (LTV) jaunie raidījumi, piedāvājot oriģinālu saturu, piesaistījuši plašu un dažādu auditoriju, dažādas sabiedrības grupas.

LTV pavasara sezonas jaunie raidījumi – Dziesmu un Deju svētkiem veltītais „Lai top!”, ārpolitikai veltītā „Pasaules telpa” un diskusiju raidījums „Četras istabas” – piedāvā dinamisku saturu, ko novērtējuši skatītāji un eksperti.

Pozitīvo emociju raidījums „Lai top!” paplašinājis Dziesmu un Deju svētku robežas, sniedzot iespēju gan skatītājiem, gan viesdalībniekiem dalīties svētku gaidīšanas priekā. „Lai top!” pieaugošie skatīšanās reitingi pierāda, ka LTV skatītājam rūp Latvijas kultūra, latviskā identitāte, patiesas izjūtas un interesē pašu mājās radīts, unikāls produkts.

„Lai top!” auditorija kopš pirmās pārraides ir pieaugusi par 40 procentiem, pēdējā raidījumā sasniedzot 264 000 skatītāju un raisot pozitīvu rezonansi sabiedrībā - sociālajos tīklos un skatītāju atsauksmēs. LTV ir patiess prieks, ka nacionālās kultūras tematikai veltītais raidījums uzrunājis tik plašu auditoriju.

Ārpolitikas apskats „Pasaules telpa” ir novērsis starptautiskās politikas jautājumiem veltīta raidījuma deficītu LTV, kas bija ieilguša problēma jau daudzus gadus. Savukārt raidījums „Četras istabas” darbdienu vakaros aktuālas tēmas atspoguļo atraktīvā un dinamiskā formā.

Arī priekšvēlēšanu diskusijas cikla „Izvēlies nākotni!” raidījumi izraisījuši skatītāju interesi un diskusijas sociālajos tīklos. Vēlēšanu dienā un naktī LTV piedāvās plašāko un operatīvāko informāciju par pašvaldību vēlēšanu norisi Latvijā. Sestdien, 1. jūnijā, jaunākā informācija tiks pārraidīta speciālizlaidumos un ziņās, bet brīdi pirms vēlēšanu iecirkņu slēgšanas, pulksten 21.25, LTV ēterā sāksies noslēdzošais „Izvēlies nākotni!” raidījums.