EČ atlases spēle handbolā. Baltkrievija - Latvija

Latvijas vīriešu handbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru noslēdza ar zaudējumu Minskā pret Baltkrieviju un finālturnīrā neiekļuva.

Spēles sākumā Latvijas izlase, kurai šoreiz nevarēja palīdzēt vairāki vadošie spēlētāji, pagalam nevarīgi darbojās uzbrukumā un nonāca iedzinējos ar 0:5. Pirmos vārtus mūsu komanda guva tikai pirmā puslaika vidū, toties pēc tam maisam gals bija vaļā. Īsā laikā Latvijas handbolisti ne tikai panāca izlīdzinājumu, bet arī izvirzījās vadībā un pirmo puslaiku noslēdza ar 13:10 savā labā. Pēc pārtraukuma mūsu komandai vēl kādu laiku izdevās noturēties vadībā, tomēr tad iniciatīvu pārņēma Baltkrievijas handbolisti, kuri lēnām palielināja pārsvaru un turēja mača grožus savās rokās. Spēle noslēdzās ar Baltkrievijas uzvaru 30:26 un tas nozīmē, ka Latvijas handbolisti nav kvalificējušies Eiropas čempionāta finālturnīram. Šīvakara spēlē rezultatīvākie mūsu komandā ar 5 vārtiem bija Māris Veršakovs un Elvijs Borodovskis.