EČ atlases spēle basketbolā sievietēm. Latvija - Vācija

Izšķirošo spēli par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīrā šobrīd aizvada Latvijas sieviešu basketbola izlase, Arēnā Rīga tiekoties ar Vācijas valstsvienību un pagaidām rezultāts ir cerīgs.

Spēli labāk iesāka Vācijas basketbolistes, panākot vadību ar 7:2. Par laimi Latvijas komanda ātri atguvās, sakārtoja aizsardzību un ķērās pie punktu gūšanas, panākot 12:9 savā labā. Pēc pirmās ceturtdaļas Latvijai plus seši 20:14. Otrajā ceturtdaļā mūsu komanda savu  pārsvaru palielināja un pirmo puslaiku noslēdza ar 16   punktu pārsvaru 35:19. Astoņus punktus līdz pārtraukumam guva Anete Šteinberga, septiņus - Kate Krēsliņa.

Otrās vietas iegūšanai grupā Latvijai šovakar pietiks ar uzvaru, bet, lai kvalificētos finālturnīram, nepieciešams panākums ar vismaz 18 punktu pārsvaru un iespējams, ka pat vēl vairāk. Cik tieši, būs atkarīgs no citu spēļu rezultātiem. Spēles tiešraidi skatieties LTV7.