Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - BK "Ventsplis"

Šajā sezonā «Ogres» komanda līdz šim nebija izdevies pārspēt nevienu no Latvijas basketbola grandiem. Neizdevās arī šoreiz. Pēc piesardzīgā spēles sākuma otrajā ceturtdaļā vadību ieguva ogrēnieši, kuri vienubrīd ieguva 12 punktu pārsvaru. To veicināja Kristapa Dārgā sekmīgā darbība soda laukumā. Puslaiks beidzās 39-32 mājinieku labā. Pēc pārtraukuma jau krietni aktīvāk sāka viesi, un drīz panāca izlīdzinājumu, bet tad jau pāris grozu vadību. Pēdējā ceturtdaļā ogrēnieši izmisīgi centās atspēlēties, taču tas neizdevās. «Ventspils» rindās ļoti rezultatīvs bija Kristaps Mediss, kurš mačā guva 26 punktus. Tas palīdzēja ventspilniekiem gūt uzvaru pār Ogri ar 88-82.