Latvijas futbola virslīga, FK "Metta" - "Valmiera FC"

Lielā mērā atbildi uz šo jautājumu vajadzēja dot «Mettas» un «Valmieras» klubu spēlei. Cīņa sākās ar zināmu abpusēju izlūkošanu. Tā beidzās ar to, ka pēkšņi kļūdījās valmieriešu aizsargi, kuriem palīgā steidzās arī vārtsargs. Bet visu šo viesu haosu lieliski izmantoja «Mettas» uzbrucējs Raimonds Krollis, kurš iesita bumbu jau tukšos vārtos. Puslaika beigās negaidīti veiksmīgi nospēlēja valmierietis Ingars Pūlis, kurš ar skaistu sitienu panāca izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā jau vairāk uzbruka viesi. No tā viņi guva arī taustāmu labumu, kad sekoja vēl viens skaists un precīzs sitiens vārtu augšējā stūrī – jau Kristapa Liepas izpildījumā. Turpinājumā nekas vairs nemainījās un uzvaru ar 2-1 svinēja «Valmieras» klubs, kas turnīru noslēdza bronzas pozīcijā.

Intervija - Kristaps Liepa, «Valmiera FC» pussargs

«Mettas» tiešie konkurenti «Tukums 2000» pēdējā kārtā ar 0-2 zaudēja RFS, kas nozīmēja, ka 9.vietu, kas ļauj automātiski saglabāt vietu virslīgā arī nākamgad, saglabāja «Mettas» futbolisti.