Spēlmaņu nakts 2019/2020 balvu pasniegšanas ceremonija

2020. ir bijis vētrains gads. Tas ir papluinījis ierasto un izdarījis savas korekcijas mūsu visu ikdienā; un tomēr ir vērtības un notikumi, kas stāv tam visam pāri, lai tur vai kas. Kā katru gadu, arī šogad 23. novembrī Latvijas teātru saime svinēs Latvijas laikmetīgā teātra aizsācēja Eduarda Smiļģa jubileju un atklās 2019./2020. teātra sezonas «Spēlmaņu nakts» balvas laureātus.

Liepājas teātrim pietuvinātie «Spēlmaņu nakts» ceremonijas veidotāji – Mārtiņš Kalita, Rasa Bugavičute-Pēce, -8, Dainars Albužis, Mārtiņš Feldmanis, Milda Ziemane, Raitis Beķeris, Jevgenija Skoraja, Asnate Siliņa – raduši pie piejūras vējainās dabas, aicina arī jūs ļauties izvējošanās iespējai un jo spēcīgāk apjaust mūsu visu nepieciešamību citam pēc cita, lai teātris spētu pastāvēt. Dažādas kataklizmas var mūs liekt, bet ne lauzt! Tāpēc, svinot «Spēlmaņu nakti», atcerēsimies, ka attālums mūs nespēj šķirt, jo vienoti mēs esam tieši tajā — teātra mīlestības garā.

Ceremonijā tiks godināti arī «Spēlmaņu nakts» balvas «Par mūža ieguldījumu teātra mākslā» saņēmēji — režisore Māra Ķimele un aktieris Leonīds Lencs.