Baltijas volejbola līga. VK "Biolars/Jelgava" - DU/"Ezerzeme"

Baltijas volejbola meistarlīgā šodien Daugavpils Universitāte/ ”Ezerzeme” komanda savā laukumā tikās ar «Biolars»/”Jelgava” vienību. Līdz šim mājinieki visās spēlēs bija piedzīvojuši zaudējumus, bet jelgavnieku kontā tikai viena uzvara. Spēle risinājās kā viļņiem. Ja pirmajā setā puslīdz stabili pārāki bija latgalieši, tad otrajā «Biolars» volejbolisti revanšējās. Trešajā setā vadība mainījās vairākas reizes, tomēr galotnē ar 25-22 pārāki bija daugavpilieši. Ceturtajā setā jau visu laiku priekšā bija viesi, un viņu uzvara, ļāva panākt pa setiem neizšķirtu 2-2, un sagaidīt izšķirošo piekto setu. Lai arī to ar 4-1 vadību sāka «Biolars», laukuma saimnieki spēja lauzt spēles gaitu, un uzvarot setu ar 15-12, guva panākumu visā spēlē ar 3-2. Interesanti, ka, lai arī tika aizvadīta piecu setu cīņa, abas vienības spēli aizvadīja faktiski bez maiņām.

Intervija - Andris Širjanovs, DU/”Ezerzeme” uzbrucējs

Intervija - Aleksandrs Kudrjašovs, «Biolars»/”Jelgava” uzbrucējs

Daugavpils komandai tā ir pirmā uzvara šosezon, kas ļāva aizbēgt no pēdējās vietas, to atstājot Lietuvas «Amber Volley» komandai.