Latvijas futbola virslīga, FK Tukums 2000/TSS - Riga FC

Turnīra pastarīši pret līderiem «Riga» futbolistiem bija noskaņojušies kaujinieciski, kā nekā trešā apļa cīņas debitantiem bijušas krietni sekmīgākas nekā līdz tam. Tomēr arī ar visu to meistarībās pārsvars bija viesu pusē. Pirmie vārti krita mazliet negaidīti, kad tiesnesis pēkšņi fiksēja cīņa par bumbu mājinieku pārkāpumu soda laukumā. 11 metru soda sitienu sekmīgi realizēja horvāts Herdi Prenga. Pēc nepilnām 10 minūtēm bumba atkal nonāca tukumnieku vārtos, kad trāpīgs sitiens padevās melnkalnietim Stefanam Miloševičam. Puslaika beigās jau aktīvāk uzbruku laukuma saimnieki. Otrajā spēles daļa izvērtās daudz pasīvāka. Mājinieki īsti nevarēja, bet rīdziniekiem nebija akūtas vajadzības par katru cenu gūt vēl kādus vārtus. Tāpēc rezultāts vairs nemainījās un turnīra līderi svinēja uzvaru ar 2-0.

Intervija - Ritvars Rugins, Riga FC” pussargs

Tagad, lai nodrošinātu sev zelta medaļas, Rigas klubam atlikušajās divās kārtās iegūst vismaz viens punkts. Turklāt jau nākamajā spēlē viņi tiksies ar tuvākajiem sekotājiem RFS futbolistiem.