Latvijas futbola Virslīga. FK "Jelgava" - FK "Ventspils"

Šajā spēlē, lai arī pirmo bīstamo momentu radīja mājinieki, jau pirmais nopietnais ventspilnieku uzbrukums beidzās ar nepieskatītā Jevgēņija Kozlova gūtajiem vārtiem. Puslaika vidū pēc jelgavnieku kļūdas aizsardzībā brazīlietis Lukas Rezende viesu pārsvaru dubultoja. Arī otrajā puslaikā, lai arī ventspilnieku pārsvars nebūt nebija graujošs,  vārtus turpināja gūt tikai viņi. Puslaika vidū 3-0 panāca nigērietis Kristians Paiagbara. Tad savu otro vārtus mačā guva Jevgēņijs Kozlovs, bet pēc tam arī uz maiņu laukumā nākušais Kaspars Svārups. Summā tas deva ventspilniekiem graujošu uzvaru pār «Jelgavas» klubu ar 5-0.

Intervija - Kaspars Svārups, FK «Ventspils» uzbrucējs

Pēc panākumu «Ventspils» futbolisti no trešajā vietā esošajiem valmieriešiem atpaliek tikai par diviem punktiem. Tiesa, vidzemnieki aizvadījuši vienu spēli mazāk.