четверг, 29. сентября

Именины: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

V.I.P. 15. jūnijs. Fināls

Pirms saudzīgi ļauties vasaras skaļāko svētku rituāliem, Uģis Joksts piedāvā erudīcijas dueli starp divām komandām un četriem dalībniekiem. Spēle būs nopietna, katrai komandai gan nāksies atcerēties arī pa kādam Līgo svētku rituālam, tomēr jautājumi būs arī par Eiropas pilsētām, mērvienībām, anatomiju un rokmūzikas vēsturi. Studijā joprojām tiekas komandas ar diviem dalībniekiem, tie ir kapteiņi Kārlis Arājs un Ģirts Gornostajs.

Dalībnieki:

Kārlis Arājs, komandas kapteinis, tieslietu žurnālists, brīvos brīžos labprāt spēlē prāta spēles, aizrāvies ar spēli ‘’Melomaniaki”, kurā tiek minēta mūzika un tās autori.  Patīk arī datorspēles un sports.

Raimonda Arāja, kapteiņa dzīvesbiedre. Ieguvusi juristes izglītību, bet šobrīd tulko un iespēju robežās vada ekskursijas. Ceļo, mācās valodas, lasa, reizēm ko uzraksta, labi jūtas koncertos, festivālos, gaida, kad tas viss atgriezīsies.


Ģirts Gornostajs, komandas kapteinis, aizrauj video, patīk filmēt, montēt, tāpēc bieži līdzi ir kamera. Dzimtā pilsēta ir Rēzekne, Ģirts ir lepns latgalietis, kurš gan atzīst, ka latgaliešu valodu pilnībā neprot. Patīk aktīvs dzīvesveids, brauc ar velo, uzspēlē basketbolu, seko līdzi aktuālākajam sportā. Darba vieta ir Lauku atbalsta dienestā, kur pilda vecākā referenta pienākumus.

Ivo Zemturis, kapteiņa kolēģis. Piedalās dažādās skriešanas sacensībās gan Latvijā, gan ārzemēs, tāpēc aktīvi trenējas garo distanču skriešanā. Klausās jaudīgu mūziku. Ir ļoti apņēmīgs un jautrs kolēģis. Patīk vēsture un basketbols.

© 2022 LSM.LV Полное или частичное использование любых материалов допускается только с разрешения редакции LSM.LV
Сообщить об ошибке: [email protected]