Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" – BC "Valga/Valka"

Līgas kalendārs šodien vienā mačā kopā saveda vienības no tabulas pretējiem poliem – līderus «Ogres» basketbolistus pret pastarīšiem «Valgas/Valkas» komandu. Pretēji gaidītajām spēles pirmajā puslaikā nekāds ogrēniešu pārākums nebija jūtams. Iespējams tas tāpēc, ka īsti pretiniekus nenovērtēja. Bet pirmajā ceturtdaļā 6 punktus pat priekšā bija viesi. Otrajās 10 minūtēs mājinieki situāciju mazliet uzlaboja, tikai īsi pirms pārtraukuma panākot minimālu vadību un puslaiks beidzās 38-37 līderu labā. Viss mainījās pēc pārtraukuma, kad Nikolaja Mazura vadītie ogrēnieši beidzot sāka spēlēt ar pilnu jaudu. Mājiniekiem iekrita arī vairāki trīspunktnieki un rezultāts zibenīgi ātri sasniedza 20 punktu starpību. Tā tas turpinājās līdz pat spēles beigām, un mājinieki svinēja pārliecinošu uzvaru pār Valgas/Valkas komandu ar 34 punktu pārsvaru - 100-66. Ogres basketbolistiem tā ir jau 11 uzvara 11 spēlēs un saglabāts līderu gods, savukārt zaudētājiem astotā neveiksme astoņās spēlēs un pēdējā vieta.